E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne kemi tentuar ta përmirësojmë skuadrën dhe mendoj se ia arritëm. Ne kemi kërkuar edhe një mbrojtës, por lojtarët të cilët ishin të lirë nuk ishin më të mirë se këta që i kemi.
Marotta i kënaqur me merkaton

Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta është shprehur tepër i kënaqur me punën e bërë gjatë këtij afati kalimtar veror.

“Ne kemi tentuar ta përmirësojmë skuadrën dhe mendoj se ia arritëm. Ne kemi kërkuar edhe një mbrojtës, por lojtarët të cilët ishin të lirë nuk ishin më të mirë se këta që i kemi.

Ne e kemi reduktuar hapësirën me klubet tjera, dhe tani është në dorë të trajnerit Atonio Conte. A kemi transferuar shumë lojtarë? Jo, nuk mendoj kështu. Napoli, që përfundoi i treti sezonin e kaluar, bëri 12 transferime. Ne vetëm plotësuam kërkesat e trajnerit”, deklaroi Marotta.

Publikuar: 03.09.2011 | 11:51
Lexuar: 1081 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime