E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentė tė USHT-sė e kryen mėsimin praktik nė Universitetin Trakya, nė Edrene tė Republikės sė Turqisė

Publikuar: 06.09.2011 | 11:58
Lexuar: 3058 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
driton (07/05/2012 13:23:39) persh si mund ta kryej une nje praktik sepse jam ne up a kam kompetenca nga ana juaj ta kryej

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime