E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zëdhënësi i departamentit të policisë së St. Petersburg (Florida), Bill Profitt, deklaroi për agjensinë Efe se 22-vjeçarja Josephine Rebeca Smith është arrestuar nën akuzën e agresionit.
SHBA, arrestohet vajza-vampir
Një vajzë është arrestuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi ka kafshuar disa herë një të moshuar që po flinte në një park.

Zëdhënësi i departamentit të policisë së St. Petersburg (Florida), Bill Profitt, deklaroi për agjensinë Efe se 22-vjeçarja Josephine Rebeca Smith është arrestuar nën akuzën e agresionit.

69-vjeçari Milton Ellis u shpreh se po flinte në momentin kur e reja iu vërsul dhe i bërtiti: “Jam vampire dhe do të të ha!”

Viktima mundi t’i shpëtonte sulmit dhe lajmëroi policinë që e gjeti më pas 22-vjeçaren në vendin e krimit gjysmë të zhveshur dhe të mbuluar me gjak.

Smith i tha policisë se nuk mbante mend asgjë nga incident ii ndodhur javën e kaluar.

Publikuar: 14.09.2011 | 19:24
Lexuar: 1524 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime