E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hapet fakulteti i ri pėr shkenca infirmatike dhe inxhinieri kompjuterike pranė UCM-sė

Publikuar: 16.09.2011 | 14:53
Lexuar: 1957 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime