E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Papa Benedikti XVI filloi vizitėn e tij tė parė shtetėrore nė Gjermani

Publikuar: 22.09.2011 | 17:21
Lexuar: 1097 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime