E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ditën e hënë me fillim ne ora 12.00h në hapësirat e qendrës LOJA, kemi parapare mbajtjen e një PRES KONFERENCE, ku ne do te njoftojmë ne mënyrë me te detajuar për programin dhe idenë e festivalit
Qendra LOJA organizon festivalin Scardina Fest -Ditët e Kulturës në Tetovë

Qendra LOJA– nga 26 Shtator deri 1 Tetor, 2011 organizon festivalin Scardina Fest -Ditët e Kulturës në Tetovë.

“Ditën e hënë me fillim ne ora 12.00h në hapësirat e qendrës LOJA, kemi parapare mbajtjen e një PRES KONFERENCE, ku ne do te njoftojmë ne mënyrë me te detajuar për programin dhe idenë e festivalit. Në kuadër të këtij manifestimi do të këtë aktivitete të shumta: projeksione filmash, ekspozita, shfaqje teatri, koncerte, instalacione, prodhime video-filmash, debate etj”, thuhet në kumtesën e Qendrës Loja.

Scardina Fest, organizohet me përkrahje nga Ambasada Amerikane / Federal Assistance Award.

Publikuar: 25.09.2011 | 13:01
Lexuar: 1711 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime