E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ermal Fejzullahu martohet javėn e ardhėshme

Publikuar: 17.10.2008 | 14:55
Lexuar: 2865 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dona (20/10/2009 19:06:11) tung ermal je syn je zemre ty ste takon mu martu me ate arianen sepse ajo eshte guxh kunder teje tije yll kiss ermal nga une dona eja ndonje her ne prishtin do te ta koj
tafi (31/10/2009 21:51:56) ku je bre bos se boll facer je
ermil (07/11/2009 17:56:44) tung sje
lina (29/01/2011 18:24:57) ariana nuk o per ty

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime