E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lėshohet nė pėrdorim objekti pėr studime tė disperzuara tė USHT-sė nė Kėrēovė (FOTO)

Publikuar: 26.09.2011 | 17:23
Lexuar: 3430 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
doktori (04/10/2011 22:13:15) pergezime,pune e mir e bere nga politika shqiptaren dhe ajo mkd.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime