E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elita 5 me njė kėngė krejt ndryshe

Publikuar: 03.10.2011 | 14:52
Lexuar: 3505 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime