E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vit pas viti, ky i ri tani ka synime që të arrij lart e më lart që shpreson se në të ardhmen të ketë një sukses të mirë.
Mërgim Lajqi - Futbollisti i ri që sTrim Jakupi

Mërgim Lajqi është emër i njohur në fushën e sportit më mirë të themi është i njohur në futboll.

Ai që kur ishte 12vjeçar filloi hapat e para në futboll ne klubin futbollistik "Shqiponja" në krye me trajnerin Ademin.

Vit pas viti, ky i ri tani ka synime që të arrij lart e më lart që shpreson se në të ardhmen të ketë një sukses të mirë.

Çdo ndeshje që luan Mërgim Lajqi aty nuk ka humbje por vetëm fitore . Pozicioni i tij në lojë është sulmues.

Publikuar: 05.10.2011 | 00:19
Lexuar: 2422 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
mangji (05/10/2011 15:35:10) Urimee Mërgim
Luljeta Lajqi (05/10/2011 17:09:13) Urimee Mergim ! <3
gzim (05/10/2011 20:28:38) urime mergim shum i fort je
Leutrim (05/10/2011 22:03:19) Po une kom mujt gjeth po qka me ba se dola ne gurbet e spo muj me lujt kunder ti ehehheheh
kiki (06/10/2011 08:33:13) super je mos ke dert
Mergimi (08/10/2011 00:26:40) Faliminderit Krejtve , ty Leutrim spo te ngjo ku kena lujt na bashk :P
blendi (18/10/2011 18:50:22) suksese mergim
Burim (28/10/2011 03:32:27) Mergim te lumt vetem perpara drejt yjeve ma te mir te fufbollit !
monika (23/11/2011 01:49:03) oh`ma i miri je bre tkom thon qe je si c.ronaldo hahaha suksese n`jett <33.
Lirim'Che Tba (08/12/2011 23:04:37) I madhh je ;) MERGIM

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime