E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tara Booher ka një bukuri dhe një trup të jashtëzakonshëm, por e veçanta e saj janë sytë magjepsës, të cilët duken si një margaritarë dhe të cilët edhe më shumë ia shtojnë hijeshinë. Përndryshe, Tara është një modele e veshjeve të brendshme dhe kostumeve të larjes.
Tara Booher, sytë që të magjepsinTara Booher ka një bukuri dhe një trup të jashtëzakonshëm, por e veçanta e saj janë sytë magjepsës, të cilët duken si një margaritarë dhe të cilët edhe më shumë ia shtojnë hijeshinë. Përndryshe, Tara është një modele e veshjeve të brendshme dhe kostumeve të larjes.
Tara Booher
Tara Booher
Tara Booher

Publikuar: 06.10.2011 | 14:00
Lexuar: 2099 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime