E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Besimi dhe shefi i SHM-sė tė ARM-sė Koteski pėr vizitė nė kontingjentin e Maqedonisė nė Afganistan

Publikuar: 11.10.2011 | 15:15
Lexuar: 981 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime