E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por, nga ana tjetër, ish-tenistja deklaron se është e paduruar për të patur fëmijë: “Dua të kem fëmijë patjetër, të mitë apo të adoptuar. Më pëlqen shumë të kujdesem për ta.”
Kurnikova: Dua fëmijë patjetër
Anna Kurnikova është shprehur për revistën ‘Woman’s Health’ se martesa mes saj dhe këngëtarit Enrique Iglesias është shumë larg për momentin.

“Martesa nuk është e rëndësishme për mua. Unë kam një marrëdhënie të lumtur dhe kjo është më e rëndësishmja”, shprehet bukuroshja ruse.

Por, nga ana tjetër, ish-tenistja deklaron se është e paduruar për të patur fëmijë: “Dua të kem fëmijë patjetër, të mitë apo të adoptuar. Më pëlqen shumë të kujdesem për ta.”

Kurnikova ka dhjetë vjet që është e lidhur me këngëtarin e famshëm spanjoll Enrique Iglesias, i cili ka thënë të njëjtat gjëra në një intervistë për një emision televiziv në muajin shtator.

Publikuar: 12.10.2011 | 19:41
Lexuar: 1900 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime