E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bleona Qerreti: Ja ku me ka kopjuar Lady Gaga

Publikuar: 13.10.2011 | 12:37
Lexuar: 1893 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
burim latifi (13/10/2011 17:22:33) oj bleon oj e shkret po a e din ti qe qikjo qika nuk te ngje ty bre as qe e din qe munesh me egzistu dikun.ma more ma po qa jeni prish keshtu as i vogli te madhin nuk po e ngjihni ncncncnc
saqip (13/10/2011 21:47:01) po kur ka kerku n google ska dal klipi i bleones se cac shikueshmeri ka en per at ste ka pa Gaga (hahaha sa gllupe)
denisa (07/11/2011 23:24:57) kot je bleon edhe pse nuk jeni njejt ne foto ja ke fut kot po edhe me qen jo gaga met kopju ty po ty e ke kopju gagen se ajo as qe te njeh tyyy

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime