E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gėshtenja ne treg me njė ēmim te kripur

Publikuar: 13.10.2011 | 16:39
Lexuar: 5742 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
beko (22/10/2011 16:31:15) Kam sasi te medha te geshtenjave per export.
Per kontakt: studentiut@hotmail.com
drini (11/03/2014 15:44:24) shume njeshe
kledi (03/12/2014 22:56:17) prsh munt te me leni nje numer tlf ju lutem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime