E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT nė Konferencėn Jubilare ,,Biznesi dhe Punėsimi”nė Prishtinė

Publikuar: 13.10.2011 | 17:24
Lexuar: 5395 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime