E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas këtij burimi kënga në vendet perëndimore do të filloj të dëgjohet nga dita e premte, pasi që kompania “Iliada Entertainment”, ku Adelina është bashkëpronare, ka arritur një marrëveshje me kompaninë muzikore amerikane “Universal Music”, e cila për Ballkan e ka lënë që premiera të bëhet të hënën.
Klipi i Adelinës, premierë të hënën (FOTO)


Burime të afërta me këngëtaren Adelina Ismajli kanë thënë se pop ylli kosovarë do të promovoj klipin e saj, të cilin xhiroj në Paris, ditën e hënë.

Sipas këtij burimi kënga në vendet perëndimore do të filloj të dëgjohet nga dita e premte, pasi që kompania “Iliada Entertainment”, ku Adelina është bashkëpronare, ka arritur një marrëveshje me kompaninë muzikore amerikane “Universal Music”, e cila për Ballkan e ka lënë që premiera të bëhet të hënën.

I njëjti burim ka saktësuar se Adelina nuk ka tradhtuar muzikën shqipe në këtë këngë qysh është thënë nga disa media shqiptare, përkundrazi.

“Nuk ka ndonjë tradhti të muzikës, por në cilën gjuhë është kënga dhe si quhet ajo do ta lëmë befasi”, ka thënë burimi.
Klipi i Adelinës, premier të hënën
Klipi i Adelinës, premier të hënën

Publikuar: 15.10.2011 | 19:13
Lexuar: 2203 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime