E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Masonėt, krijohet nė Shqipėri “Llozha e Madhe”

Publikuar: 16.10.2011 | 03:52
Lexuar: 3350 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Flamur Gazheli (08/04/2013 12:33:01) hapja llozhes se pare te masonerise ne shqiperi besoj se do kete nje ndikim pozitiv ne zhvillimin e me tejshem ne shqiperi ne shum fusha,besoj se eshte momenti qe shqiptaret te ecin ne gjurmet e kesaj vellazerie qe ne gjirin e saj ka pasur njerezit me te ndritur te gjthe njerezimit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime