E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktori Ahmeti ka luajtur në shumë filma dhe seriale, ai njihej për një sërë rolesh, dhe së fundi ishte aktual me rolin e Elezit në serialin e njohur "Kafeneja Jonë".
Ndërroi jetë aktori Ali Ahmeti


Pas një sëmundje të rëndë, në moshën 66 vjeçare ka vdekur aktori i njohur kosovar Ali Ahmeti.

Aktori Ahmeti ka luajtur në shumë filma dhe seriale, ai njihej për një sërë rolesh, dhe së fundi ishte aktual me rolin e Elezit në serialin e njohur "Kafeneja Jonë".

Vdekja e Ahmetit padyshim është një lajm i hidhur për qytetarët, sepse ai me rolet e tij u bë shumë i dashur për të gjithë.

Publikuar: 16.10.2011 | 15:59
Lexuar: 2843 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime