E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Muzikanti 64-vjeç në këtë ankand ka garuar me biznesmenin David Tang, por në fund kanë vendosur ta “ndajnë” Scarlett-in dhe të dhurojnë nga 13 mijë funte. Këta të dy do të dalin me aktoren 26-vjeçe në një darkë në ‘tresh’ dhe kjo darkë kishte mbledhur më së shumti para të cilat do të shkojnë në luftën kundër kancerit të gjirit.
Ronie Wood blen Scarlett Johansson-in


Anëtari i grupit “Rolling Stones”, Ronie Wood, i cili javën e kaluar është ndarë nga e fejuara e tij, në një ankand bamirës, e ka blerë një takim me Scarlett Johansson-in për 26 mijë funte.

Muzikanti 64-vjeç në këtë ankand ka garuar me biznesmenin David Tang, por në fund kanë vendosur ta “ndajnë” Scarlett-in dhe të dhurojnë nga 13 mijë funte. Këta të dy do të dalin me aktoren 26-vjeçe në një darkë në ‘tresh’ dhe kjo darkë kishte mbledhur më së shumti para të cilat do të shkojnë në luftën kundër kancerit të gjirit.

Në këtë ankand janë gjetur edhe shumë objekte tjera muzikore dhe në fund janë tubuar 140 mijë funte.

Publikuar: 17.10.2011 | 08:57
Lexuar: 1259 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime