E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishte një përballje e zhvilluar kryesisht në mesfushë me pak raste shënimi, mirëpo falë golit të Aaron Ramsey në minutat shtesë (90+2), Arsenali rrëmbeu tre pikë të plota.
Arsenali triumfon në fund


Një ndeshje të zbehtë kanë zhvilluar Olympique de Marseille dhe Arsenali në Stade Velodrome, por në fund Topçinjtë dolën fitimtarë.

Ishte një përballje e zhvilluar kryesisht në mesfushë me pak raste shënimi, mirëpo falë golit të Aaron Ramsey në minutat shtesë (90+2), Arsenali rrëmbeu tre pikë të plota.

Në ndeshjen tjetër të Grupit F, Olympiakos Piraeus ka fituar me rezultat 3-1 përballë kamponit gjerman, Borussia Dortmund.

Këtij grupi i prin Arsenali me shtatë pikë, ndërsa Marseille ka gjashtë pikë nga tri ndeshje.

Publikuar: 20.10.2011 | 09:00
Lexuar: 959 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime