E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Gaga-n e eksitojnë vampirët dhe e pëlqen kur i dashuri i saj e kafshon. Po ashtu, e pëlqen të vesh kostume provokuese dhe ka shumë paruke të cilat i vë në dhomën e gjumit. E quan veten mbretëreshë të gjërave perverse dhe ka një koleksion të madh të kostumeve dhe lodrave të seksit, të cilat i përdor për çmenduritë e saj seksuale”, ka rrëfyer mikja e saj.
Lady Gaga, ka koleksion të madh të lodrave të seksitKëngëtarja e famshme Lady Gaga ia ka zbuluar fantazitë seksuale një shoqes së saj. Me të dashurin e saj të ri Taylor Kinney, ajo bën gjithçka në dhomën e saj të gjumit. Gaga ka rrëfyer se e pëlqen që i dashuri i saj të vishet si vampir në dhomën e gjumit.

“Gaga-n e eksitojnë vampirët dhe e pëlqen kur i dashuri i saj e kafshon. Po ashtu, e pëlqen të vesh kostume provokuese dhe ka shumë paruke të cilat i vë në dhomën e gjumit. E quan veten mbretëreshë të gjërave perverse dhe ka një koleksion të madh të kostumeve dhe lodrave të seksit, të cilat i përdor për çmenduritë e saj seksuale”, ka rrëfyer mikja e saj.

Publikuar: 22.10.2011 | 09:39
Lexuar: 2315 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime