E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çifti i ri thuhet të ketë qenë në një darkë romantike në Nju Jork javën e kaluar, ndërsa më pas Bradley kishte vendosur ta befasojë këngëtaren në sheshxhirim. Ai kishte udhëtuar në Floridë në një pushimore luksoze, ku Jennifer qëndron gjatë xhirimit të filmit të saj triler "Parker".
E befason në sheshxhirim


Derisa tabloidet supozojnë se lidhja mes Jennifer Lopez dhe Bradleya Cooper është vetëm një tregim i shpikur mirë për publikun, edhe më tutje përhapen thashetheme rreth asaj se aktori vërtet e ka pushtuar bukuroshen.

Çifti i ri thuhet të ketë qenë në një darkë romantike në Nju Jork javën e kaluar, ndërsa më pas Bradley kishte vendosur ta befasojë këngëtaren në sheshxhirim. Ai kishte udhëtuar në Floridë në një pushimore luksoze, ku Jennifer qëndron gjatë xhirimit të filmit të saj triler "Parker".

“Janë regjistruar në hotelin e njëjtë, së pari Jennifer, pastaj Bradley”, ka thënë një burim. "Bradley është tejet i interesuar që ta pushtojë dhe ajo më në fund e ka pranuar”, ka shtuar ky burim.

Publikuar: 24.10.2011 | 18:59
Lexuar: 1352 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime