E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adelina Bajrami, modelja pjesmarese ne spektaklin ''Pasioni im''

Publikuar: 30.06.2009 | 03:25
Lexuar: 3494 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
limche (14/09/2009 03:45:19) Adelina jeni dukur fantastike ne att mbremje.Ishalla tshkon mir qishtu ne gjitha sfiladat qe i ke perpara e ishalla gjith me fitore t`shkon qishtu.Pytje qa Han Naten nese tdel gjumi..:D:D
Liridon (25/09/2009 15:05:01) Teper bukur po dokesh :D
miss.saranda (25/09/2009 15:12:09) eyyy a je ti se ki konkuru ne miss zvicerr qa ki morr qmimm ?? te lutem kthee se je teper e mir jam fans jot
besa17 (28/09/2009 23:28:54) shum mir vetem vazhdo keshtu me tutje(K)
valmire (29/09/2009 02:36:24) adelina nr 1 je veq qishtuu vazhdo.suksese
lindi (06/10/2009 03:49:36) hey Adelina fillimi shum i mir,nese vazhdon qishtu mbarimi edhe ma i mir,veq vazhdo mos u nal,suksese veq perpara bye
eljesa (16/01/2010 05:37:56) teper e mir vetem vvazhdo..
Dona (22/01/2010 21:33:25) oo Kunataa jemm SHumm e mir jee Veqq vazhdoo nr 1 tkommm veqq nextt >>>
adelina (09/09/2012 18:13:55) shum e buku te kokshe love

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime