E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Femijet e popstarit Michael Jackson do te jene nen kujdestarin e perkoheshme te mamase se tij, Katherine Jackson.
Mamaja e Jackson do te kujdeset per femijet e tij

Publikuar: 30.06.2009 | 07:00
Lexuar: 1783 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
michael jacson (21/12/2009 20:05:45) londer
besa (29/06/2010 20:48:05) nuk je ka i mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime