E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjurmėve tė ndriēimit tė vrasjes sė Bilall Destan Selimit (1948-1977)

Publikuar: 28.10.2011 | 13:23
Lexuar: 5296 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ismet krosi (29/10/2011 00:34:40) Te nderuar lexues te Yllpressit, une si autor i ketij materiali, jam i interesuar ku ka te dhena per kete personalitet le te me percjell ne emailin tim ismetkrosi@hotmail.com .
Ju flemnderit per interesimin tuaj.
Me nderime Prof. Ismet Jonuzi-Krosi
Dini (01/11/2011 16:24:03) eshte ngjarje tragjike !!!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime