E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishte kjo e fundit që ia kishte dërguar futbollistit fotografinë me anë të një e-maili dhe Ronaldo duke përdorur opsionin ‘forward’ ia dërgoi atë të gjithë miqve të tij duke përfshirë këtu edhe adresën e modeles ruse.
Gafa e Ronaldos, i con Irinës foton e adhurueses
Kristiano Ronaldo përfundon në telashe. Sulmuesi i Realit të Madridit bëhet sërish problem me bëmat e tij jashtë fushave të lojës dhe këtë radhë është celulari që e tradhëton.

Ylli portugez, që ka një numër të madh admiruesesh, i bën një të papritur të fejuarës së tij, Irina Shaik duke i dërguar gabimisht një foto seksi të një prej adhureseve të tij.

Ishte kjo e fundit që ia kishte dërguar futbollistit fotografinë me anë të një e-maili dhe Ronaldo duke përdorur opsionin ‘forward’ ia dërgoi atë të gjithë miqve të tij duke përfshirë këtu edhe adresën e modeles ruse.

Reagimet erdhën menjëherë më miqtë e Ronaldos që filluan ta bombardonin me batuta. Nga ana e tij, vetë futbollisti u kërkoi ndjesë atyre pasi fotoja u dërgua gabimisht. Por problemin më të madh 26 vjecari e kishte me të fejuarën e tij së cilës iu desh t’ia shpjegojë më imtësi situatën.

Në fund, Ronaldo arriti të marrë edhe faljen e Irinës më të cilën do të shkojë drejt altarit në 12 korrikun e vitit të ardhshëm.
Gafa e Ronaldos, i con Irinës foton e adhurueses

Publikuar: 01.11.2011 | 14:04
Lexuar: 2157 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime