E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Debatik Dakaj: ''  “Dua qė me zėrin tim, identiteti artistik shqiptar tė mbetet i pėrjetshėm nėpėr sallat botėrore”

Publikuar: 02.07.2009 | 05:09
Lexuar: 12190 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dina (16/09/2009 18:38:28) hej deba meplqen se njeriu i pare qe ngoje muziken apo kenge tende zdisa her por nuke me behesh bajat dhe
te adhuroje shume edhe suksese ne vite tjera tugn dinna
arjanita cernoveri (04/10/2009 04:26:35) hi debatik numer 1 je veq vazho
nesa (14/01/2010 05:44:56) oh dedaaaa du singst so toll...
shum mir kendon po pse kongt e tua jan aq te shkurtaaaaa si prsh. Faleminderit zemer dhee why i let you gooooo....
adelina (22/01/2010 13:14:12) heii deba du bish richtig geil einee bombee ich will dich mal live sehen bitte :)
leotrim (31/05/2010 19:30:38) deba o 1sh per nbb ska si deba king o kush ja ka inti fuck
niti (05/06/2012 15:25:32) legend esht deba
Erduan (08/07/2012 03:11:53) mfal ti dinaa jo konga e tina po thuj qe e ardhuron :d
lala (09/01/2013 18:43:52) hey du bist soo sussss :**
tina (09/01/2013 18:45:37) hey du bist soo sussss :** echt klasse :) komst du nach serbien wileicht ? :DD
tina (09/01/2013 18:47:01) deba king legende echt :))
tina (09/01/2013 18:54:06) du bist echt die BOMMBEEE !!! DU singst so tooll ich wil dich live sehen bitte :) wen du nach serbien kommst :DD :***

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime