E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Messi është një diamant në formën më të përparuar, Cristiano Ronaldo, sërish, është një lojtar i jashtëzakonshëm, por ai nuk rrezaton të njëjtën ndjenjë si Messi”.
Sacchi: Messi po përparon, Ronaldo jo


Ish-trajneri i përgjithshëm i Real Madridit, Arrigo Sacchi, mendon se Cristiano Ronaldos nuk po përparon në fushë.

“Messi është një diamant në formën më të përparuar, Cristiano Ronaldo, sërish, është një lojtar i jashtëzakonshëm, por ai nuk rrezaton të njëjtën ndjenjë si Messi”.

“Cristiano Ronaldo është një lojtar i shkëlqyeshëm, por kohët e fundit nuk është përmirësuar aq shumë sa Messi. Ndoshta ai ka humbur entuziazmin. Nuk e di...”, ka thënë Sacchi.

Publikuar: 02.11.2011 | 14:04
Lexuar: 1154 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
haha (02/11/2011 14:21:32) shkurtabi****messi hahahahahaha

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime