E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përveç si modele, ajo është paraqitur edhe në disa seri televizive.
Caitlin Hixx, biondja që rrezaton me bukuri


Caitlin Hixx në botën e modelimit, sidomos të kostumeve të larjes, konsiderohet si biondja më tërheqëse dhe më e kërkuar për momentin, e kjo falë trupit dhe pamjes së jashtëzakonshme.

Përveç si modele, ajo është paraqitur edhe në disa seri televizive.

Caitlin Hixx

Publikuar: 04.11.2011 | 13:27
Lexuar: 5037 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime