E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka thënë se nuk i ka prekur gjinjtë dhe se këtë do ta bëjë vetëm kur të bëhet nënë. Arsyet e ndryshimit të formave të Çilit thuhet se janë ushtrimet e saj në palestër.
Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin

Gjoksi i Çilejtës është temë e përhershme diskutimi. Këngëtarja nga Shqipëria i ka mohuar zërat se ka bërë operacion për të zvogëluar gjoksin.

Ajo ka thënë se nuk i ka prekur gjinjtë dhe se këtë do ta bëjë vetëm kur të bëhet nënë. Arsyet e ndryshimit të formave të Çilit thuhet se janë ushtrimet e saj në palestër. (indeksonline)

Publikuar: 06.11.2011 | 00:34
Lexuar: 3016 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
Basri Hogja (05/09/2012 04:19:36) po nuk ki nevoj mbaje keshtu shum mir po te rrin nese nuk mundesh me mbajt atehere te ndihmoj une

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime