E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrkujtohet 73 vjetori i vdekjes sė Ataturkut

Publikuar: 10.11.2011 | 19:57
Lexuar: 1813 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime