E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sicilia – parajsa nė tokė!

Publikuar: 04.07.2009 | 04:27
Lexuar: 5142 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
antonella (21/02/2012 17:07:52) sicilia sempre sarai il postio delle meravigle ..io anche se vivvo sono origini alabnese per te vivvero e moriro e u giuramento ..............antonella
vogelushja (10/01/2014 18:13:00) spero tanto di andare una volta a sicilia.e veramente una meraviglia

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime