E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Barcelona kurrė nuk do tė jetė nė shitje

Publikuar: 11.11.2011 | 10:50
Lexuar: 1000 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fcb (03/07/2012 05:20:09) ehehehehheheh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime