E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra e Renovës pas rezultatit shumë të mirë në ndeshjen e parë për Kupën evropiane kundër Dinamos në Minsk (1:2), të enjten në stadiumin qytetit në Shkup do të zhvillon ndeshjen kthyese.
Ndeshja kthyese  në Shkup vendos  fituesin Renova-Dinamo
Renova të enjten (17,00) zhvillon ndeshjen kthyese të Kupës Evropiane, kundër Dinamo (M)

Skuadra e Renovës pas rezultatit shumë të mirë në ndeshjen e parë për Kupën evropiane kundër Dinamos në Minsk (1:2), të enjten në stadiumin qytetit në Shkup do të zhvillon ndeshjen kthyese.

Xheçishtasit në këtë ndeshje hynë me shpresë se mund të shënojnë fitore dhe të kalojnë në xhiron e dytë të Euro-kupave pasi goli i shënuar në cilësinë e mysafirit u jepë garanci që edhe me fitore minimale 1-0 të vazhdojnë garimin.

Enkas për këtë ndeshje në ekipin e Renovës janë duke u bërë përgatitjet duhura që organizimi të jetë në nivelin më të lartë, pra shembullor ashtu siç ditën të organizojnë edhe vitin e kaluar në dy ndeshjet kundër NK Rjeka dhe Hapoel Bnei S’ahin të Izraelit

Ndeshja Renova-Dinamo do të zhvillohet me 9 korrik 2009 (e enjte) me fillim në orën 17,00 në stadiumin e qytetit në Shkup

Dinamo -Minks

Publikuar: 05.07.2009 | 06:07
Lexuar: 1468 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime