E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkup: Njė aeroplan i vogėl e gaboi pistėn gjatė aterimit, nuk ka tė lėnduar

Publikuar: 15.11.2011 | 14:52
Lexuar: 1015 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime