E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesit nuk i pėlqen tė krahasohet me Ronaldon

Publikuar: 16.11.2011 | 20:04
Lexuar: 5291 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
florentina (09/03/2012 14:52:52) ooooooooo ma i mir se cristiano ronaldo nuk ka (L)
je shum i mir real madrid
florentina (09/03/2012 14:55:17) ooooooooo ma i mir se cristiano ronaldo nuk ka

je shum i mir real madrid
emine (09/03/2012 14:57:55) ska si real madridi po qfar ylli ai mesi picirrak ma i mir ronald 1000 here
afrimi (19/03/2012 18:16:31) maibuker se c ronaldo sa
era (14/07/2012 17:00:03) si messi nuk ka veq kush uja ka inati
saranda (14/07/2012 17:05:55) messi eshte dhe do te mbetet yll i futbollit
Krejt ata se nuk e dojn messin e kan nga xhelozia
c.ronaldo te urrejjjjjjjjjjjj
rinesa (10/05/2014 11:51:47) shum bukurr

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime