E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkupi i vjetėr nėpėr fotografi

Publikuar: 18.11.2011 | 12:20
Lexuar: 8733 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
naim brahimi (28/01/2013 12:04:23) i vlersoj shum keto foto ju falemin.....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime