E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Breivik: Kohė e pamjaftueshme, do vrisja dhe tre politikanė

Publikuar: 19.11.2011 | 10:08
Lexuar: 1409 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Blerimi (19/11/2011 12:42:27) Po kshtu ndodh kur e ka kryqin e pranon vrasjen edhe prap tregon se ka dasht te vras ,Paramendo sikur te ishte Musliman do ta merr vesh bota mbar ,nese nuk i ipet gjygji i meritur kti personi Oslo dot ket edhe shum vrasje nga kriminel kryqali e qe quajn veten te pafajshum, Ket person e kisha dergu ne duart e Alkaides ata kan gjyq per ko persona qe e quajn veten anti Musliman.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime