E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi i Manchester Cityt u përfol përpara pak kohësh se ishte përfshirë në një marrëdhënie me një modele të quajtur Holly Henderson, por zërat duket se e kanë lënë të pashqetësues çiftin.
Balotelli rikthehet tek Fico


Mario Balotelli, i vendosur në qendër të vëmendjes së gazetave rozë zakonisht vetëm për shkak të prapësive, u paraqit të dielën në rolin e një “babai të devotshëm”, duke qëndruar përkrah të dashurës së tij, Raffaella Fico dhe duke u kujtesur për një kushërirë të mitur.

Sulmuesi i Manchester Cityt u përfol përpara pak kohësh se ishte përfshirë në një marrëdhënie me një modele të quajtur Holly Henderson, por zërat duket se e kanë lënë të pashqetësues çiftin.

Ndërkohë, ndërsa futbollisti me ngjyrë ishte veshur me një xhup të trashë dhe shall për të përballuar temperaturat e ulta në Mançester, e fejuara e tij bashkëmoshatare, duke krejtësisht e pashqetësuar, ndërsa doli në rrugë me një minifund të shkurtër.

Fico, e cila u bë e njohur në “Big Brother”-in italian, vendosi në ankand për një milion euro virgjërinë e saj, përpara se të lidhej me sulmuesin.
Balotelli rikthehet tek Fico

Publikuar: 22.11.2011 | 13:43
Lexuar: 2330 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime