E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėr nder tė flamurit, Ali Ahmeti kėndon kėngė patriotike nė emisionin “Rreth oxhakut”

Publikuar: 23.11.2011 | 07:36
Lexuar: 4331 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lulzim (23/11/2011 23:24:32) Pushka e Trimit dhe Kenga per Trimin kure nuk jane ndale,ne duhet te jemi krenar per kete Kryetar per punen dhe vizionin e tij per te ardhen.Ti falenderohemi kohes qe jetojme me nje njeri qe me shoket shkruan histori,kthyen dinjitetin shqipetareve dhe kure se ndalen pushken dhe gjithmone i kenduan Trimave.Paq nje jete te gjate dhe te lumtur te mirat i prifshin edhe populli dhe URIME FESTAT E NENDORIT
albert (25/11/2011 02:18:22) eshte i pa pare ali ahemti veq ali ahemti nr ne krejt mcedonin

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime