E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vodhėn 400 paund alkool por kishin harruar makinėn pa benzinė

Publikuar: 23.11.2011 | 09:14
Lexuar: 1143 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime