E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pantallonat me bel shumë të ulët për meshkuj janë tendenca e fundit e veshjeve, por ato mund të shkaktojnë edhe ngjarje tejet të pakëndshme. Këngëtari milioner u fotografua në një moment jo fort të këndshëm përkuljeje.
Shfaqja e pakëndshme e Bieber, të brendshme roze
Justin Bieber është shndërruar në një prej idhujve të adoleshentëve dhe si i tillë, edhe një prej ikonave të moshës së kësaj grupmoshe.

Pantallonat me bel shumë të ulët për meshkuj janë tendenca e fundit e veshjeve, por ato mund të shkaktojnë edhe ngjarje tejet të pakëndshme. Këngëtari milioner u fotografua në një moment jo fort të këndshëm përkuljeje.

Paradoksalisht, gjesti rrezikon të vendosë menjëherë në modë edhe mbathjet rozë që 17-vjeçari mbante në atë moment, ndërsa ishte duke shëtitur qenin e të dashurës së tij, Selena Gomez.

Në një intervistë në një program televiziv amerikan, Bieber u shpreh gjithashtu i lehtësuar për fundin e spekulimeve, se ai ishte bërë baba i një fëmije pas një kontakti seksual rastësor.
Shfaqja e pakëndshme e Bieber

Publikuar: 23.11.2011 | 20:43
Lexuar: 2054 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime