E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E bukura nuk është aty se ajo është super seksi, por se ajo edhe 41 vjeçare dhe hë për hë, është më e mirë se shumica e 18-30 vjeçaret
Prezantuesja 41 vjeçare që ua ndal frymën shikuesvePrezantuesja televizive dhe modelja Melanie Sykes është zhveshur për revistën Esquire për tu treguar teleshikuesve të saj linjat perfekte të trupit të saj.

E bukura nuk është aty se ajo është super seksi, por se ajo edhe 41 vjeçare dhe hë për hë, është më e mirë se shumica e 18-30 vjeçaret.

Bukuria e saj ka rrënjë edhe nga prejardhja e saj nga vendi që ka nxjerr shumë vajza të bukura siç është India.
Melanie Sykes
Melanie Sykes
Melanie Sykes
Melanie Sykes

Publikuar: 25.11.2011 | 19:16
Lexuar: 5257 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
gjovalin (26/11/2011 18:55:58) je shum seksi pse te vdes maja teje se kam problem

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime