E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo dhomë mund të prenotohet për 4550 korona suedeze (rreth 45 mijë lekë të reja), është për dy persona dhe mëngjesi është i përfshirë në çmim.
Hoteli “jashtëtokësor”
Ky disk fluturues gjendet në Harads të Suedisë dhe nuk është një mjet i harruar nga UFO-t në planetin tone, por një hotel që ka vetëm një dhomë.

Kjo dhomë mund të prenotohet për 4550 korona suedeze (rreth 45 mijë lekë të reja), është për dy persona dhe mëngjesi është i përfshirë në çmim.

Ky hotel ka fituar çmimin më të madh që jepet për turizmin në vendin nordik.
Ky disk fluturues gjendet në Harads të Suedisë dhe nuk është një mjet i harruar nga UFO-t në planetin tone, por një hotel që ka vetëm një dhomë
Ky disk fluturues gjendet në Harads të Suedisë dhe nuk është një mjet i harruar nga UFO-t në planetin tone, por një hotel që ka vetëm një dhomë

Publikuar: 26.11.2011 | 14:41
Lexuar: 1975 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime