E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Liverpool ka mundur Chelsean 2-0, ndersa Manchester City ka eliminuar Arsenalin me 1-0.
Liverpooli dhe Manchester City nė gjysmėfinalen e Carling Cup

Publikuar: 30.11.2011 | 00:10
Lexuar: 995 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime