E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ne arritëm qëllimin tonë sot, prandaj jam shumë i lumtur. Kjo ishte një fitore shumë e rëndësishme, që na lejoi neve të shtojmë besimin. Ne po zhvillohemi. Ne u përballëm me një ekip shumë të fuqishëm në shtëpi sot”, ka deklaruar Diego.
Diego: Vetëbesimi jonë po rritet

Mesfushori i Atletico Madrid, Diego, thotë se ekipi i tij i ri është në rrugë të duhur pas fitores 1-0 ndaj Celtic në Europa League.

Arda Turan shënoi golin e vetëm të ndeshjes që i siguroi Atleticos vend në fazën eliminuese me edhe një ndeshje të mbetur në fazën e grupeve.

“Ne arritëm qëllimin tonë sot, prandaj jam shumë i lumtur. Kjo ishte një fitore shumë e rëndësishme, që na lejoi neve të shtojmë besimin. Ne po zhvillohemi. Ne u përballëm me një ekip shumë të fuqishëm në shtëpi sot”, ka deklaruar Diego.

Atletico do të presë Rennes në ndeshjen e fundit të fazës grupore, derisa Celtic do të vizitojë Udinesen.

Publikuar: 01.12.2011 | 14:17
Lexuar: 1095 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime