E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mėsimdhėnėsit e USHT-sė morėn pjesė nė konferencėn ndėrkombėtare nė Tiranė

Publikuar: 01.12.2011 | 16:32
Lexuar: 1965 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Zurijeta Saliu (11/12/2012 23:02:58) Me pelqejne shume temat dhe ju lus qe kush merret me thirjen e kionferencave shkencore, qe te na beje thirje edhe neve studenteve te UEJL, qe te marrim pjese neper keto konferenca.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime