E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Riker: Kontesti pėr emrin ta zgjidh Maqedonia dhe Greqia

Publikuar: 02.12.2011 | 12:06
Lexuar: 1112 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime