E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rezultatet e para tė vrapimit shihen pas katėr javėsh

Publikuar: 05.12.2011 | 20:21
Lexuar: 1371 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (28/01/2014 21:49:21) kto rregulla jan te papara
Servet (12/08/2015 13:04:00) po nese do qe te behesh atlet sa km vrap duhet bere

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime